رووت گاردین ویژه توت فرنگی

  کود زیستی ویژه توت فرنگی

  4٬940٬000 ‎ریال

  (4٬529٬999 ‎ریال (بسته 1 کیلوگرمی))

  بدون مالیات

  کود زیستی ویژه توت فرنگی رووت گاردین محصولی دانش بنیان و ترکیبی منحصر بفرد از باکتریهای مفید و متابولیتهای آنهاست که به صورت پودر قابل حل در آب و با قابلیت ماندگاری بالا در شرایط محیطی، ترکیب بندی شد ه است.

  تعداد
  موجود است

  کود زیستی ویژه توت فرنگی (رووت گاردین) محصولی دانش بنیان و ترکیبی منحصر بفرد از باکتری های مفید و متابولیت های آنهاست که به صورت پودر قابل حل در آب و با قابلیت ماندگاری بالا در شرایط محیطی، ترکیب بندی شده است.کود زیستی ویژه توت فرنگی به همراه درصدی از اسید هیومیک و آمینواسیدهای آزاد مفید، سبب افزایش حاصلخیزی خاک یا بستر کشت گیاه شده و علاوه بر بهبود شرایط رشدی گیاه و افزایش سطح مقاومت گیاه در برابر تنشهای محیطی سبب کنترل بسیاری از عوامل بیمارگر موجود در خاک نیز میشود. باکتریهای موجود در کود زیستی ویژه توت فرنگی به بهبود جذب عناصری نظیر فسفا های نامحلول، روی و آهن  کمک می کنند و  سبب تولید تولید برخی از هورمونها در گیاه می شوند. فواید کاربرد کود زیستی ویژه توت فرنگی حتی پس از یک دوره مصرف، بصورت حیرت آوری با بالارفتن حجم ریشه و شاخساره گیاه نمایان شده و اثرات جادویی آن با افزایش شگفت انگیز محصول، قابل مشاهده است.

  مزای مصرف کود زیستی ویژه توت فرنگی (رووت گاردین)

  • افزایش حاصلخیزی خاک و یا بستر کشت
  • مقاومت در برابر تنش های زیست محیطی
  • کنترل بیمارگرهای خاکزی
  • بهبود جذب فسفات های نامحلول، روی و آهن
  • افزایش حجم ریشه و شاخساره
  • افزایش عملکرد محصول

  توصیه مصرف کود زیستی رووت گاردین ویژه توت فرنگی

  برای تهیه سوسپانسیون محلول رووت گاردین، حتما یک کیلوگرم کود، در یک لیتر آب تمیز ریخته شده و حدود یک ساعت نگهداری شود. دقت در مقدار کو د (یک کیلوگرم) و آب (یک لیتر) بسیار ضروری است. سپس سوسپانسیون برای سی دقیقه بخوبی بهم زده شود و با توجه به حجم مخزن، در مقدار مناسب آب ریخته شود. همزدن مرتب سوسپانسیون در هنگام مصرف، توصیه می شود. میزان توصیه شده یک کیلوگرم در هر هزار متر مربع سطح زیر کشت گلخانه است در صورت نیاز هر ماه یکبار کوددهی تکرار گردد

  تجزیه ضمانت شده رووت گاردین ویژه توت فرنگی

  عنصر سازندهدرصد
  توده زیستی باکتری10
  آمینواسید آزاد، اسیدهای هیومیک و قندهای ویژه86
  رطوبت4
  115
  495 قلم